logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,2157181 15,8805645 bastu interiéry http://www.bastu.cz
náhled www - webshot.jpg

bastu interiéry

Firma BASTU INTERIÉRY s.r.o. byla založena jako souběžná firma, která vychází z podnikání fyzické osoby a zakladatele značky Martina Stuchlíka, působícího na českém trhu v oblasti podlahových krytin již od roku 1996. Firma se zabývá dovozem, velkoobchodem, maloobchodem a realizacemi v oblasti podlahových krytin. Naše činnost je zaměřena na koberce, vinylové dílce, PVC, linolea, dřevěné a laminátové podlahy a další. Námi nabízené produkty nacházejí uplatnění jak v komerčních objektech jako jsou kanceláře, banky, obchody, zdravotnická zařízení, tak i v mnoha domovech. V našich pobočkách v Třebíči, Jihlavě a Brně najdete přes 10 000 druhů podlahovin. Dalším argumentem, proč se rozhodnout právě pro naši firmu je i to, že jsme členy Cechu podlahářů ČR a Hospodářské komory ČR.

Adresa: bastu interiéry Karlovo nám. 33/44
674 01  Třebíč-Vnitřní Město

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz