logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,9799053 17,0138137 METESS s.r.o. - spojování plastů, jednoúčelové stroje, heat staking http://www.metess.cz
náhled www - metess-www.png

METESS s.r.o. - spojování plastů, jednoúčelové stroje, heat staking

Konstrukce a výroba jednoúčelových strojů, průmyslová automatizace. Spojování plastů tepelným nýtováním (heat staking), ručním tepelným nýtováním, nýtováním horkým vzduchem. Dále nabízíme univerzální montážní stroj a pro aktivaci povrchů plazmovací zařízení. Napsali o nás v Automobil IndustryPlastic production.

Web: http://www.metess.cz


Adresa: METESS s.r.o. - spojování plastů, jednoúčelové stroje, heat staking Petrovská 565
78813  Vikýřovice http://www.metess.cz


pevná: +420 583 211 446

mail: metess@metess.cz

Kategorie

Klíčová slova

spojování plastů, heat staking, jednoúčelové stroje, tepelné nýtování, laserové svařování, laserwelding, sponkování, stapling, šroubování, screwing, aktivace povrchu atmosferickou plazmou, riveting, plasmatreat, plasma treat, Paletový transportní systém, Equipment on the plasma activation of surfaces

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz

Fakturační údaje:

Metess s.r.o.

Petrov nad Desnou 351
78814 Rapotín

IČ: 28580621

DIČ: CZ28580621

Plátce DPH