logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,4123332 12,920129 Penzion Daniela http://www.penziondaniela.eu
náhled www - webshot.jpg

Penzion Daniela

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích a apartmánech na Božím Daru (nejvýše položeném městečku ve střední Evropě - 1028 m.n.m.). Penzion Vám může nabídnout příjemnou rodinnou atmosféru, s vlastní restaurací, dětský koutek, wellnes, 2x sauny (klasickou a infrasaunu), kulečník, místnost s herní konzolí, šipky apod.

Penzion Daniela se nachází přímo na začátku běžkařské trasy - tzv. Krušnohorské magistrály a na začátku Ježíškovy cesty. Cca 250 metrů od sjezdovky.

Penzion je po celkové rekonstrukci (2012) - nový nábytek z masivního dřeva vyrobený na zakázku doplňují zcela nové matrace, na kterých najdete hygienický chránič opatřený zdravotním zátěrem kolonoidního stříbra. Damaškové povlečení pak dotváří celkovou pohodu a přispěje ke kvalitnímu a hygienicky bezpečnému spánku. Pro vaše děti máme připraveno dětské povlečení, včetně dětských osušek. Ručníky a osušky pro dospělé jsme připravili v nejlepší možné kvalitě.

Web: http://www.penziondaniela.eu


Adresa: Penzion Daniela Boží Dar 161
36262  Boží Dar http://www.penziondaniela.eu


mobil: +420 702 200 300

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz